Legalny bukmacher Fuksiarz PL zmniejsza przegrane wszystkim swoim graczom za obstawienie meczy. Wystarczy typować dowolne mecze, aby przypadku, gdy faworyci zawiodą to użytkownicy otrzymają dodatkowe środki. Maksymalna wartość, na jaką można liczyć to nawet 500 PLN.

Jakie jest aktualny kod promocyjny u bukmachera Fuksiarz?

Jakie jest aktualny kod promocyjny u bukmachera Fuksiarz?

Trzeba mieć na uwadze, że akcja promocyjna „Cashback bez limitu” jest aktywna wyłącznie na stronie www.Fuksiarz.pl i chcąc ją aktywować należy koniecznie wpisać kod promocyjny –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym.

Następnie pozostaje graczom dokonanie już wpłaty. Następnie gracz może obstawiać dowolne mecze i liczyć na zwrot stawki za przegrane kupony.

Nawet 500 PLN za przegrane kupony w Fuksiarz!

Bukmacher Fuksiarz w akcji „Cashback bez limitu” dopuszcza zarówno kupony SOLO lub AKO, na których muszą znajdować się dowolne typy. Gracz sam wybiera, jakie zdarzenia znajdują się na kuponie. Jednak trzeba mieć na uwadze, że kurs jego nie może być mniejszy niż 2.00.

Darmowy bonus 29 PLN za rejestrację od bukmachera STS bez wpłaty. Kod promocyjny BETONLINE

Wysokość przyznanego bonusu za przegrane kupony wynika z jednej prostej przyczyny. A mianowicie ilości zdarzeń znajdujących się na kuponie:

  • jedno zdarzenie – zwrot 7% wartości stawki
  • dwa zdarzenia – zwrot 10% wartości stawki
  • trzy lub więcej – zwrot 12% wartości stawki

Warto jest mieć na uwadze, że maksymalna wartość i to ZA KAŻDY przegrany kupon może wynieść nawet 500 PLN.

Poza tym warto jest mieć na uwadze, że w przypadku otrzymania tych środków gracz może od razu wypłacić w środki.


Bukmacherska Sp. z o.o. zezwolenie z 9 grudnia 2020 r. nr PS4.6831.1.2020. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonus za obstawienie meczy w Betclic. Pula nagród dla typerów 40 000 PLN
Następny artykułFortuna nagradza najlepszych typerów PKO Ekstraklasa. 20 000 PLN dla graczy
Legalne zakłady bukmacherskie online oferują darmowe promocje i bonusy dla swoich graczy, Freebety, darmowe zakłady i bonusy bez depozytu. Kod promocyjny do bukmacherów to: BETONLINE