Legalny bukmacher TOTALBet oferuje nowym graczom największy bonus powitalny na start. Każdy użytkownik po dokonaniu pierwszego bonusu może liczyć na bonus równowartości pierwszej wpłaty. Maksymalnie może otrzymać nawet 5000 PLN!!

Aktualny pakiet powitalny u legalnego bukmachera TOTALBet

Aktualny pakiet powitalny u legalnego bukmachera TOTALBet

Oferta skierowana jest do każdego użytkownika, który wcześniej nie korzystał z usług bukmachera TOTALBet.

Krok pierwszy jest to dokonanie rejestracji konta. Założyć konto można jedynie na stronie bukmachera www.totalbet.pl. Formularz rejestracyjny jest bardzo prosty. To sprawi, że założenie konta jest proste i nie zajmie nikomu zbyt wiele czasu.

Totalbet jaki kod promocyjny?

Istotne w tym wszystkim jest wpisanie kodu promocyjnego BETONLINE podczas rejestracji konta. To sprawi, że bonus powitalny automatycznie zostanie aktywowany przez bukmachera.

polski bukmacher betfan
Legalny bukmacher Betfan – kod promocyjny na darmowy bonus

Kolejny krok jest to już dokonanie pierwszego depozytu, który jest objętą promocją. Bukmacher TOTALBet przyznaje darmowe środki równowartości wpłaty, a maksymalnie można otrzymać nawet 500 PLN.

Po spełnieniu tych warunków gracz może już korzystać w pełni z oferty bukmachera TOTALBet ii zawierać zakłady bukmacherskie.

Z pewnością dobrą wiadomością jest to, że już jednokrotny obrót wpłaconej kwoty sprawi, że zostanie odblokowana część bonusu.

Bonus za rejestrację od TOTALBet bez wpłaty własnej

Warto jest wiedzieć, że bukmacher TOTALBet przyznaje darmowy freebet o wartości 10 PLN za dokonanie rejestracji i to bez dokonania żadnej wpłaty!

Wystarczy poprawnie przejść proces rejestracyjny, aby otrzymać darmowe środki do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułDarmowy voucher 40 PLN i Bezpieczny Zakład na KSW 51 od bukmachera STS
Następny artykułBonus do 400 PLN wpłatę u bukmachera LvBet
Legalne zakłady bukmacherskie online oferują darmowe promocje i bonusy dla swoich graczy, Freebety, darmowe zakłady i bonusy bez depozytu. Kod promocyjny do bukmacherów to: BETONLINE