Darmowy bonus na start do 3000 PLN oraz zakład bez ryzyka swoim graczom oferuje bukmacher Betfan. Wystarczy wpisać kod promocyjny podczas rejestracji i liczyć na darmowe promocje.

Darmowe bonusy na start u bukmachera Betfan

Darmowe bonusy na start u bukmachera Betfan

Z tej oferty może skorzystać każdy użytkownik, który nie posiada jeszcze konta u bukmachera Betfan.

Krok pierwszy to jest dokonanie rejestracji konta na stronie bukmacher Betfan, wystarczy tam podać podstawowe dane jak imię czy nazwisko. Proces nie zajmuje zbyt wiele czasu.

Istotne w tym wszystkim jest wpisanie kodu promocyjnego BETONLINE podczas procesu rejestracyjnego. Po jego wpisaniu bukmacher automatycznie dokona odblokowania: bonusu do 3000 PLN oraz pierwszego zakładu bez ryzyka.

Warto jest wiedzieć, że promocją objęte są trzy pierwsze depozyty. Za każdy z nich bukmacher przyznaje równowartość wpłaty, a maksymalnie można otrzymać bonus do 1000 PLN.

Kod promocyjny na start „KOD500”

Łącznie natomiast za dokonanie trzech pierwszych depozytów może znaleźć się na koncie gracza nawet 3000 PLN w formie środków bonusowych.

Zakład bez ryzyka do 50 PLN u bukmachera BetClic.

Bukmacher Betfan nowym graczom oferuje również darmowy Cashback, czyli zakład bez ryzyka.

Jeżeli się okaże, że zagrany pierwszy kupon został rozliczony jako przegrany bukmacher dokona zwrotu stawki. Maksymalnie można otrzymać do 50 PLN.


BetFan zezwolenie M.F. PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułDarmowy Cashback u bukmachera BetClick. Zwrot do 500 PLN.
Następny artykułBetClic – konkurs pula nagród 40 000 PLN
Legalne zakłady bukmacherskie online oferują darmowe promocje i bonusy dla swoich graczy, Freebety, darmowe zakłady i bonusy bez depozytu. Kod promocyjny do bukmacherów to: BETONLINE