Wszyscy gracze, którzy posiadają konto u legalnego bukmachera STS mogą skorzystać z oferty promocyjnej „Codzienny bonus 20 PLN za obstawienie meczy”. Typerzy każdego dnia za obstawienie meczy mogą otrzymać darmowe środki i to niezależenie od tego, jak ich zakłady zostały rozliczone.

Bonusy dla aktywnych typerów

Bonusy dla aktywnych typerów

Śmiało można powiedzieć, że oferty bukmacherów są bardzo bogate, ponieważ „wróciliśmy” do starych czasów, ponieważ odbywają się mecze chociażby w piłce nożnej, koszykówce, tenisie, czy siatkówce.

To sprawiło, że bukmacher STS wychodzi na przeciw swoim graczom i oferuje limitowaną ofertę promocyjną – „Codzienny bonus 20 PLN za obstawienie meczy”. Wystarczy obstawiać mecze, aby liczyć na dodatkowe środki i to każdego dnia.

Jeśli chcesz skorzystać z wyżej wspomnianej oferty to musisz mieć na uwadze, że koniecznie trzeba się do niej zapisać. Dokonać tego można wyłącznie na stronie www.STS.pl. Należy to w dodatku zrobić jeszcze przez zagraniem pierwszego kuponu.

Pewne 20 PLN codziennie dla typerów

W ramach akcji specjalnej bukmachera STS kwalifikuje jedynie zakłady AKO, które w dodatku muszą spełniać takie warunki promocji, jak:

  • kurs całkowity kuponu nie może być mniejszy niż 1.85
  • wyłącznie zdarzenia z oferty przedmeczowej
  • zagrany kupon danego dnia musi zostać również w nim rozliczony
Darmowy bonus 29 PLN za rejestrację od bukmachera STS bez wpłaty. Kod promocyjny BETONLINE

Gracz, który zagrał kupon na zakłady bukmacherskie STS lub kupony za minimum 100 PLN i spełniają powyższe warunki promocji otrzyma w gratisie 20 PLN. Te środki znajdą się na koncie gracza niezależenie od tego, jak kupony zostały rozliczone.

Bonus do 1229 PLN na start u bukmachera STS

Wszyscy nowi gracze , którzy dokonają rejestracji konta u bukmachera STS i w formularzu wpiszą hasło promocyjne ->> BETONLINE dokonają aktywacji pakietu powitalnego, w którego skład wchodzą:

  • bonus 29 PLN bez wpłaty własnej za rejestrację konta
  • premia równowartości dokonangoj pierwszego depozytu do 1200 PLN.

To wszystko sprawia, że każdy gracz obstawienie meczy u bukmachera STS może rozpocząć od łącznego bonusu o wartości 1229 PLN.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonus na Premier League i LaLigę w STS
Następny artykułBonus dla graczy na KSW 55 u bukmachera eFortuna
Legalne zakłady bukmacherskie online oferują darmowe promocje i bonusy dla swoich graczy, Freebety, darmowe zakłady i bonusy bez depozytu. Kod promocyjny do bukmacherów to: BETONLINE