Do 19 sierpnia bukmacher BetClic przeprowadza ciekawą promocję wśród swoich graczy – „Misja weekend”, w której to rozdaje darmowe bonusy o wartości 40 PLN.

Darmowy bonus 40 PLN od bukmachera BetClic na weekend

Darmowy bonus 40 PLN od bukmachera BetClic na weekend

Ta akcja skierowana jest do graczy, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera BetClic, a dodatkowo wcześniej dokonali minimum jednej wpłaty.

Istotne w tym wszystkim jest to, że chcąc wziąć udział w tej promocji należy się do niej zapisać. Trzeba to zrobić na stronie bukmachera BetClic, a następnie na postronnie tej akcji.

Podczas tej promocji kwalifikują się jedynie kupony pojedyncze, na których musi znajdować się jedynie typ z piłki nożnej, a może on pochodzić zarówno z oferty przedmeczowej jak i na żywo.

Jednak trzeba pamiętać, że wszystkie typy muszą zostać rozliczone do 19 sierpnia do godz. 23:59.

Stawka minimalna kuponu promocyjnego musi wynieść co najmniej 20 PLN.

Z tej promocji automatycznie są wykluczone kupony zagrane za środki bonusowe, z wykorzystaną opcją Cashout oraz mające mając takie same zdarzenia.

Bukmacher Betclic przyzna dodatkowy darmowy bonus w wysokości 40 PLN o ile gracz zagrał dwa kupony spełniające powyższe warunki promocji oraz zostały one rozliczone jako wygrane.

bonus za rejestrację bez wpłaty

Darmowy od promocyjny u bukmachera BetClic:

Legalny polski bukmacher BetClic oferuje nowym graczom zakład bez ryzyka do 500 PLN.

Wystarczy wpisać kod promocyjny KOD500 w formularzu rejestracyjnym, aby aktywować bonus.

Jeżeli okaże się, że pierwszy kupon zostanie rozliczony jako przegrany to bukmacher dokona zwrotu stawki. Maksymalnie do 500 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBetClic – konkurs pula nagród 40 000 PLN
Następny artykułBetClic darmowe bonusy do 500 PLN dla aktywnych użytkowników
Legalne zakłady bukmacherskie online oferują darmowe promocje i bonusy dla swoich graczy, Freebety, darmowe zakłady i bonusy bez depozytu. Kod promocyjny do bukmacherów to: BETONLINE