Bukmacher Betclic Polska nagradza wszystkich swoich aktywnych graczy za obstawienie meczy z PKO Ekstraklasy. Bowiem wystarczy poprawnie wytypować mecze z siódmej kolejki PKO Ekstraklasy, aby otrzymać nawet 55 000 PLN.

Piłkarski Jackpot z pulą nagród 55 000 PLN

Piłkarski Jackpot z pulą nagród 55 000 PLN

Nadmienić jest warto, że ciekawych konfrontacji podczas spotkań w siódmej kolejki PKO Ekstraklasy nie powinno brakować, ponieważ zostaną rozegrane takie starcia, jak m.in. Raków Częstochowa vs Lech Poznań, Śląsk Wrocław vs Legia Warszawa, czy też Piast Gliwice vs Śląsk Wrocław.

Typer, który chce włączyć się w walce o 55 000 PLN w promocji „Piłkarski Jackpot” koniecznie musi się do niej zapisać na stronie www.Betclic.pl. A wspomniana oferta promocyjna jest aktywna typerom wyłącznie do 11 września do godziny 12:30.

Bonus dla graczy na PKO Ekstraklasę:

Zadaniem użytkowników w ramach wspomnianej oferty promocyjnej jest zagranie kuponu za co najmniej 10 PLN, na którym to muszą znajdować się same mecze z 7 kolejko PKO Ekstraklasy:

  • Warta – Nieciecza
  • Cracovia – Górnik Z.
  • Jagiellonia – Stal Mielec
  • Śląsk – Legia
  • Piast – Zagłębie
  • Radomiak – Pogoń
  • Wisła – Lechia
  • Raków – Lech
  • Łęczna – Płock
Sktualny kod promocyjny w Fortunie

Istotne jest to, aby na każdy pojedynek oddać typy z oferty przedmeczowej, które to dodatkowo muszą być w formacie 1 lub X lub 2 (wygrana gospodarzy lub gości lub remis).

Jeśli gracze poprawnie wytypują te starcia to oprócz wygranej gotówki będą mogli liczyć na dodatkową kasę, a dokładnie podzielą pomiędzy sobą pulę nagród, która wynosi 55 000 PLN.

Nowy kod promocyjny w Betclic:

Zakłady bukmacherskie Betclic Polska online oferują każdemu graczowi specjalną ofertę promocyjną za start w postaci Cashbacku. Bezpieczny kupon będzie aktywny typerom jedynie wtedy, gdy użytkownik wpisze kod promocyjny –> KOD550 w formularzu rejestracyjnym,.

Dzięki temu, jeśli zakład okaże się przegrany to typer nie straci swojej gotówki, ponieważ będzie mógł liczyć na zwrot 100% stawki. Maksymalnie na konto użytkownika może trafić nawet 550 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonusy za obstawienie meczy od bukmachera STS. Extra 100 PLN dla typerów
Następny artykuł10.000 PLN dla graczy za obstawienie meczy. Bonusy dla typerów od Betclic
Legalne zakłady bukmacherskie online oferują darmowe promocje i bonusy dla swoich graczy, Freebety, darmowe zakłady i bonusy bez depozytu. Kod promocyjny do bukmacherów to: BETONLINE