Specjalną ofertę promocyjną graczom przygotował bukmacher Betclic – „Multi+”. Typując mecze w tej akcji, gracze mogą wygrywać większą gotówkę, nawet o 50%.

Wyższe wygrane. Extra premia do 50%

Wyższe wygrane. Extra premia do 50%

Zgadza się zbyt dużo nie dzieje się w Świecie sportu, ale nadal gracze obstawiają wydarzenia sportowe, jak chociażby Esport. Turnieje, a tym samym mecze w tej dyscyplinie trwają bez żadnej przerwy.

Natomiast bukmacher Betclic Polska oferuje wszystkim graczom specjalną ofertę promocyjną „Multi+”. Gracze, którzy obstawiają mecze u wspomnianego operatora mogą liczyć na bonus za wygrany kupon. Bowiem wygrana może wynieść więcej nawet o 50% niż w normalnych warunkach.

Większe wygrane o 50%.

Promocją objęte są wszystkie zakłady AKO, na których znajduje się minimum pięć zdarzeń. Jednak istotnym aspektem w tym wszystkim jest to, że im więcej zdarzeń tym automatycznie większy bonus:

Poza tym gracz ma szerokie pole popisu co do typów, ponieważ na kuponie mogą znajdować się zdarzania, z dowolnej dyscypliny, jaka bukmacher Betclic posiada w swojej ofercie.

Typy mogą pochodzić zarówno z oferty przedmeczowej, ale i na żywo. Jednak trzeba mieć na uwadze, że minimalny kurs każdego zdarzenia to 1.20. Gracz może również wybrać stawkę zakładu. Wykluczone są tylko z tej oferty te kupony, które zostały zawarte za środki bonusowe.

Darmowy bonus 29 PLN za rejestrację od bukmachera STS bez wpłaty. Kod promocyjny BETONLINE

Wygrana zostanie automatyczne zwiększona przez bukmachera Betclic pod warunkiem, że zakład okaże się wygrany i spełnia powyższe warunki promocji. Poza tym warto jest mieć na uwadze, że w ramach tej oferty wszyscy typerzy mogą zagrać dowolną ilość kuponów.

Kod promocyjny w Betclic:

Bukmacher Betclic Polska oferuje każdemu graczowi już na sam początek pierwszych zakład bez żadnego ryzyka. Cashback będzie aktywny wyłącznie tym użytkownikom, którzy wpiszą hasło promocyjne —>>> KOD550 podczas zakładania konta.

Wówczas, jak pierwszy zakład okaże się wygrany to super. Cała kwota trafi na kont gracza. Natomiast w przypadku przegranej typer otrzyma zwrot całej stawki, który może wynieść najwięcej 550 PLN.

Poza tym w swojej ofercie wspomniany operator posiada Betclic TV, a tam można oglądać bez żadnych limitów wydarzenia sportowe online.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułDarmowy bonus dla graczy za obstawienie meczy u bukmachera Fortuna.
Następny artykułBetclic i Misja: Esport – bonus 40 PLN dla fanów obstawiania pojedynków w grach komputerowych.
Legalne zakłady bukmacherskie online oferują darmowe promocje i bonusy dla swoich graczy, Freebety, darmowe zakłady i bonusy bez depozytu. Kod promocyjny do bukmacherów to: BETONLINE