W związku z dwudziestą piątą kolejką angielskiej Premier League bukmacher BetClic Polska przygotował promocję „Piłkarski Jackpot”. W ramach tej akcji każdy gracz może włączyć się o extra gotówkę, ponieważ pula nagród w tej akcji wynosi, aż 35 000 złotych.

25. Kolejka Premier League bonus dla graczy

25. Kolejka Premier League bonus dla graczy

Oferta skierowana jest do każdego użytkownika, który posiada zweryfikowane konto u legalnego bukmachera BetClic Polska oraz wcześniej typer dokonał minimum jednej wpłaty.

Promocja „Piłkarski Jackpot” dostępna jest graczom do 1 lutego do godz. 13:30. Trzeba wiedzieć, że do tej akcji trzeba się zapisać. Można to zrobić wyłącznie na stronie www.BetClic.pl, a następnie w zakładce tej akcji.

Bukmacher BetClic w ramach tej promocji dopuszcza wyłącznie zakłady wielozdarzeniowe, na których to może znajdować się dokładnie osiem spotkań z dwudziestej pierwszej kolejki angielskiej Premier League:

  • Leicester City vs Chelsea
  • Newcastle vs Norwich City
  • Crystal Palace vs Sheffield Utd
  • West Ham vs Brighton
  • Bournemouth vs Aston Villa
  • Watford vs Everton
  • Liverpool vs Southampton
  • Manchester Utd vs Wolverhampton

Typy, które się kwalifikują w tej akcji:

  • muszą pochodzić z oferty przedmeczowej
  • „1 x 2”, czyli wygrana gospodarzy/gości lub remis.
Darmowy bonus 29 PLN za rejestrację od bukmachera STS bez wpłaty. Kod promocyjny BETONLINE

Każdy użytkownik w ramach tej promocji może zagrać maksymalnie pięć kuponów. Minimalna stawka każdego zakładu to 10 złotych. Jednak udziału w tej akcji nie bierze żaden zakład zawarty za środki bonusowe.

Gracz, który zagrał kupon i poprawnie wytypował wyżej wymienione mecze to oprócz wygranej otrzyma extra bonus. Bowiem typerzy podzielą pomiędzy sobą pulę nagród 35 000 złotych.

Bonus powitalny u bukmachera BetClic:

Bukmacher BetClic oferuje nowym graczom pierwszy zakład bez najmniejszego ryzyka, bo w przypadku przegranej gracz otrzyma zwrot całej stawki za jaką został zawarty kupon.

Użytkonik, który chce skorzystać z Cashbacka do 550 złotych koniecznie musi wpisać hasło promocyjne „KOD550” podczas rejestracji konta. Warto jest mieć na uwadze, że jest to jedyna możliwość, aby wpisać ten kod.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykuł550 PLN tyle do odebrania w nowej promocji Betclic
Następny artykułKupony bez podatku u legalnego bukmachera TOTALBet
Legalne zakłady bukmacherskie online oferują darmowe promocje i bonusy dla swoich graczy, Freebety, darmowe zakłady i bonusy bez depozytu. Kod promocyjny do bukmacherów to: BETONLINE