Przed nami pierwszy w sezonie 2019/20 weekend ze skokami narciarskimi. Zawodnicy zmagania rozpoczną w Wiśle. Z tej okazji bukmacher Fortuna przygotował promocję najaktywniejszym swoim graczom. Nagrody to bony do empiku.

Vouchery od bukmachera Fortuna

Vouchery od bukmachera Fortuna

Z tej oferty mogą skorzystać typerzy, którzy posiadają aktywne konto u legalnego bukmachera Fortuna, a także wcześniej dokonali co najmniej jednej wpłaty.

Promocja aktywna jest w dniach od 23 do 24 listopada do godz. 10:30. Gracz nigdzie nie musi zgłaszać swojego udziału, ani też się zapisywać.

W ramach tego konkursu kwalifikują się kupony SOLO, AKO oraz MAXIKOMBI. Na kuponie mogą znajdować się wyłącznie zdarzenia z oferty przedmeczowej lub na żywo.

polski bukmacher betfan
Legalny bukmacher Betfan – kod promocyjny na darmowy bonus

Należy jednak wiedzieć, że na kuponie mogą znajdować się wyłącznie zdarzenia ze skoków narciarskich w konkursu zarówno drążonego jak i indywidualnego w Wiśle.

Najlepszy bukmacher online Fortuna nagrodzi w ramach tej akcji dziesięciu graczy, którzy dokonają największego obrotu na kupony spełniające powyższe warunki promocji.

Jest niewątpliwie o co walczyć. Nagrody są okazałe ponieważ są to vouchery do empiku. Dokładny podział nagród przedstawia się następująco.

PozycjaBonus
1 -3 Miejscakarta przedpłacona do sieci Empik 500 PLN
4-5 Miejscakarta przedpłacona do sieci Empik 300 PLN
6-8 Miejscakarta przedpłacona do sieci Empik 200 PLN
9 – 10 Miejscakarta przedpłacona do sieci Empik 100 PLN

Kod promocyjny u bukmachera Fortuna 2020:

Legalny bukmacher Fortuna oferuje na start nowym graczom pakiet powitalny, gdzie to można otrzymać takie bonusy jak:

  • freebet bez depozytu o wartości 20 PLN
  • Cashback do 115 PLN na pierwszy kupon
  • darmowe środki do 1000 za pierwszą wpłatę

Chcąc liczyć na tą promocję koniecznie trzeba wpisać kod promocyjny „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym. Gracz później nie będzie miał możliwości, aby ją wpisać.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonus do 400 PLN wpłatę u bukmachera LvBet
Następny artykułDarmowy zakład za aktywność u legalnego bukmachera STS.
Legalne zakłady bukmacherskie online oferują darmowe promocje i bonusy dla swoich graczy, Freebety, darmowe zakłady i bonusy bez depozytu. Kod promocyjny do bukmacherów to: BETONLINE