Specjalną ofertę promocyjną z okazji spotkań finałowych w NBA bukmacher STS przygotował graczom promocję, w której to można liczyć na ekstra premię nawet o wartości 140 PLN.

Darmowe bonusy na finały NBA od bukmachera STS

Darmowe bonusy na finały NBA od bukmachera STS

Jak dobrze wiadomo mecze w NBA charakteryzują się wielkimi emocjami. A w szczególności starcia finałowe, gdzie to obie drużyny grał na maxa swoich możliwości. O ostateczny triumf w tych rozgrywkach powalczą ze sobą drużyny Phoenix Suns – Milwaukee Bucks.

Na przeciw swoim typerom wychodzi legalny bukmacher STS, który oferuje akcję „Bonus na finały NBA do 140 PLN”, która jest dostępna w czasie finałów NBA. Graczy, który chce z niej skorzystać musi mieć na uwadze, że koniecznie trzeba się do niej zapisać na stronie www.STS.pl.

Finały NBA 2021. Bonusy dla typerów

Warunki wspomnianej oferty promocyjnej są bardzo proste. Wystarczy zagrać dowolny kupon z kursem łącznym nie mniejszym niż 1.85 oraz stawką minimalną w wysokości 50 PLN, na którym musi znajdować się co najmniej jeden typ związany z finałem NBA.

Sktualny kod promocyjny w Fortunie

Gracz, który spełnił powyższe warunki promocji otrzyma w prezencie 20 PLN za zagranie kuponu. I to bez znaczenia, jak jego zakład został rozliczony.

Aktualny kod promocyjny 2021:

Zakłady bukmacherskie STS online oferują każdemu graczowi limitowaną ofertę promocyjną, w której można łącznie otrzymać nawet 1229 PLN w formie bonusu. Wystarczy jedynie wpisać kod promocyjny ->> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym.

To sprawi, że za samo założenie konta gracz otrzyma 29 PLN i to bez żadnej wpłaty. Po dokonaniu depozytu na konto typera trafi premia jej równowartości do 1200 PLN.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonusy za obstawienie meczy French Open od STS.
Następny artykuł15 000 PLN dla typerów za obstawienie sportów wirtualnych od STS
Legalne zakłady bukmacherskie online oferują darmowe promocje i bonusy dla swoich graczy, Freebety, darmowe zakłady i bonusy bez depozytu. Kod promocyjny do bukmacherów to: BETONLINE