Legalny bukmacher STS w swojej ofercie posiada gry karciane online, w którym to można legalnie grać w takie gry, jak chociażby poker, wojna lub bakarat. Dodatkowo typerzy co tydzień mogą liczyć na extra bonus do 25 złotych.

Legalny poker online w Polsce

Oferta skierowana jest do każdego gracza, który posiada zweryfikowane konto u legalnego bukmachera STS, a dodatkowo wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty.

Promocja „Bezpieczne 25 PLN na Betgames” dostępna jest do odwołania, ale składa się ona z okresów rozliczeniowych (etapów). Każdy z nich trwa od poniedziałku od godz. 00:00 do niedzieli do godz. 23:59.

Gracz, który chce skorzystać z tej oferty musi się do niej zapisać. Zrobić to można wyłącznie na stronie www.STS.pl, a następnie w zakładce tej akcji. Należy mieć na uwadze, że dokonać jeszcze przez zagraniem kuponu.

Bukmacher STS w ramach tej oferty kwalifikuje wyłącznie kupony:

  • pojedyncze
  • wyłącznie zdarzenia z Betgames, czyli pokera, wojny i bakaret
  • kurs minimalny nie mniejszy niż 2.00
  • minimalna stawka 2 złote

Wykluczone są natomiast wszystkie zakłady, które zostały zawarte za środki bonusowe.

Gracz, który spełnia zakłady spełniające powyższe warunki promocji może liczyć na bonus w wysokości 10% za przegrane zakłady z Betgames:

Przykład: Suma przegranych kuponów wyniosła 200 złotych w czasie jednego okresu rozliczeniowego. Typer w prezencie otrzyma premie 20 złotych.

Należy mieć na uwadze, że każdego tygodnia każdy gracz może liczyć na bonus do 25 złotych.

Pewny zakład w STS:

W dodatku to nie wszystko co bukmacher STS oferuje graczom na Betgames. Bowiem codziennie pierwszy kupon, którego kurs minimalny wynosi 1.90 i znajdują się na nim wyłącznie zdarzenia z gier karcianych objęty jest Cashbackiem.

Mówiąc dokładnie wówczas pierwszy zakład jest bez ryzyka. W przypadku przegranej typer może otrzymać zwrot stawki do 20 złotych.

Kod promocyjny w STS 2020:

Legalny bukmacher STS oferuje każdemu graczowi na start środki na obstawianie i to bez wpłaty własnej. Wystarczy jedynie wpisać hasło promocyjne”BETONLINE” podczas rejestracji konta, a w zamian otrzyma bonus o wartości 29 złotych.

Jednak to nie wszystko. Na premię do 1200 złotych może liczyć na ten gracz, który dokona swojego pierwszego depozytu. Wówczas bukmacher STS przyzna bonus równowartości wpłaty.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonus za obstawienie meczy Premier League od BetClic. Pula nagród 10 000 złotych
Następny artykułBetclic daje 50 PLN na esport! Ze specjalnym kodem promocyjnym.
Legalne zakłady bukmacherskie online oferują darmowe promocje i bonusy dla swoich graczy, Freebety, darmowe zakłady i bonusy bez depozytu. Kod promocyjny do bukmacherów to: BETONLINE