Bukmacher Betclic Polska oferuje graczom specjalną ofertę promocyjną „Świąteczny Król Typerów”, w której gracze za obstawienie meczy mogą liczyć na ekstra bonusy. Co tydzień nagrdy trafią do 25 graczy, którzy uzbierają najwięcej punktów.

Darmowe bonusy dla typerów za obstawienie meczy

Darmowe bonusy dla typerów za obstawienie meczy

Nie da się ukryć, że największy atut tej oferty jest taki, że typerzy mogą typować dowolne zdarzenia, jakie bukmacher Betclic online posiada w swojej ofercie. A na pewno jest z czego wybierać, ponieważ przed nami mecze w Lidze Mistrzów, czy Lidze Europy, a także również rozpoczynamy sezon w sportach zimowych, m.in. skokach narciarskich.

Gracz, który chce skorzystać z tej oferty musi mieć na uwadze, że koniecznie trzeba się do niej zapisać na stronie www.Betclic.pl. Wspomniana oferta składa się z okresów rozliczeniowych, a każdy z nich trwa od:

 • 1 etap: od 1 do 6 grudnia
 • 2 etap: od 7 do 13 grudnia
 • 3 etap: od 14 do 20 grudnia

Bonusy dla graczy za typowanie meczy:

W ramach oferty „Świąteczny Król Typerów” kwalifikują się kupony AKO, czyli tzw, wielozdarzeniowe składające się minimum z pięciu zdarzeń, a kurs każdego z nich nie może być mniejszy niż 1.20. W dodatku typy mogą być z oferty przedmeczowej i na żywo.

Warto jest wiedzieć, że każdy użytkownik może zagrać w każdym etapie dowolną ilość kuponów, ale stawka każdego z nich nie może być mniejsza niż 10 PLN.

Darmowy bonus 29 PLN za rejestrację od bukmachera STS bez wpłaty. Kod promocyjny BETONLINE

Gracze, których kupony spełniają powyższe warunki promocji oprócz wygranej gotówki otrzymają punkty, a system punktowania przedstawia się następująco:

Przykład : jeśli wygrasz dwa zakłady po kursie 4,00 i po kursie 5,00, łącznie otrzymasz 9 punktów w klasyfikacji generalnej.

Podczas każdego etapu nagrody trafią do 25 typerów, którzy uzbierali najwięcej punktów. A jest na pewno o co walczyć ponieważ pula nagród wynosi 8 0000 PLN:

 • Miejsce 1. 4000 zł
 • Miejsce 2. 2000 zł
 • Miejsca 3-5. 1000 zł
 • Miejsca 6-7. 800 zł
 • Miejsce 8. 600 zł
 • Miejsce 9-10. 400 zł
 • Miejsca 11-15. 300 zł
 • Miejsca 16-20. 200 zł
 • Miejsca 21-25. 100 zł

Dodatkowo codziennie premia o wartości 1000 PLN trfi do gracza, który trafił najwyższy kurs.

Bonus powitalny w Betclic Polska 2021:

Legalny bukmacher Betclic Polska online oferuje wszystkim nowym graczom na start pakiet powitalny w postaci Cashbacka. Gracz, który chce z niego skorzystać koniecznie musi wpisać hasło promocyjny –>> KOD550 formularzu rejestracyjnym.

To sprawi, że pierwszy zakład będzie bezpieczny. Jeśli kupon okaże się wygrany to typer nie odczuje straty gotówki, ponieważ otrzyma zwrot całej stawki, aż do 550 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonusy dla graczy za tyowanie skoków narciarskich u bukmachera Fortuna
Następny artykuł40 PLN zwrotu na NBA w Betclic
Legalne zakłady bukmacherskie online oferują darmowe promocje i bonusy dla swoich graczy, Freebety, darmowe zakłady i bonusy bez depozytu. Kod promocyjny do bukmacherów to: BETONLINE