W związku z dwoma prestiżowymi turniejami tenisowymi Panów – Masters w Paryżu oraz turnieju finałowego kobiet bukmachera BetClic przygotował promocję typerom, w której to przyznaje darmowy bonus o wartości 40 PLN.

Bonus 40 PLN w Betclic PL – jak zgarnąć kasę na tenis?

Bonus 40 PLN w Betclic PL – jak zgarnąć kasę na tenis?

Oferta skierowana jest do wszystkich użytkowników bukmachera BetClic, którzy posiadają aktywne konto u tego operatora oraz wcześniej dokonali co najmniej jednej wpłaty.

Promocja dostępna jest graczom w dniach od 28 października do 3 listopada. Istotne w tym wszystkim jest to, że gracz musi się zapisać do tej akcji. Można to zrobić na stronie bukmachera BetClic.pl, a następnie na podstronie tej akcji.

Kupon kwalifikujący się to taki, na którym muszą być minimum dwa zdarzenia, a wszystkie typy muszą pochodzić z tenisa. Mogą one być z zarówno z gier kobiet jak i Panów.

polski bukmacher betfan
Legalny bukmacher Betfan – kod promocyjny na darmowy bonus

Kurs całkowity nie może być mniejszy niż 1.70, zaś zdarzenia znajdujące się na kuponie mogą pochodzić z oferty przedmeczowej jak i na żywo.

Minimalna stawka każdego kuponu to 20 PLN. Natomiast warto jest wiedzieć, że z akcji automatycznie będą wykluczone wszystkie kupony zawarte za środki promocyjne.

Warunkiem otrzymania bonusu o wartości 40 PLN jest wytypowanie poprawnie co najmniej trzech kuponów, które spełniają powyższe warunki promocji.

Aktualny kod promocyjny bukmachera Betclic na bonus 510 PLN

Nowi gracze, którzy założą nowe konto i wpiszą kod promocyjny KOD510 podczas rejestracji u legalnego bukmachera BetClic dokonania aktywacji cashbacku, czyli pierwszego zakładu bez ryzyka, aż do 510 PLN.

W razie przegranego pierwszego kuponu bukmacher BetClic dokona zwrotu 100% stawki kuponu! Maksymalnie można otrzymać nawet 510 PLN! W razie wygranej cała kwota znajdzie się na koncie typera.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPiłkarskie „Happy Hours’ u bukmachera Fortuna
Następny artykułNajnowszy pakiet powitalny u bukmachera Totolotek
Legalne zakłady bukmacherskie online oferują darmowe promocje i bonusy dla swoich graczy, Freebety, darmowe zakłady i bonusy bez depozytu. Kod promocyjny do bukmacherów to: BETONLINE