Popularny bukmacher Totolotek oferuje swoim graczom bonus powitalny, w którym zwiększa depozyty swoim graczom. Łącznie na start można mieć nawet 2098 PLN do wykorzystania za zakłady bukmacherskie.

Totolotek bonus na start

Totolotek bonus na start

Ta oferta skierowana jest do każdego gracza, który wcześniej nie posiadał konta u legalnego bukmachera Totolotek.

Pierwszy krok jaki trzeba wykonać w ramach tej promocji jest to dokonanie rejestracji konta. Założenie konta można wykonać wyłącznie na stronie bukmachera www.totolotek.pl.

Proces rejestracyjny jest bardzo prosty, ponieważ n podać swoje podstawowe dane osobowe jak chociażby imię czy nazwisko. To sprawia, że założenie konta zajmie zaledwie kilka chwil.

Następnie trzeba popranie proces weryfikacji danych i dokonanie pierwszej wpłaty.

Bonus 100% za wpłatę od bukmachera Totolotek

Warto jest mieć na uwadze fakt, że pierwsza wpłata u bukmachera Totolotek jest objęta promocją. Operator przyznaje darmowe środki równowartości depozytu:

Przykład: Użytkownik dokonał wpłaty na swoje konto bukmacherskie 800 PLN. Taką samą wartość otrzyma w formie prezentu od bukmachera Totolotek, ale w formie środków bonusowych. Razem gracz będzie posiadał kwotę 1600 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Środki znajdą się automatycznie na koncie gracza, po tym jak operator zaksięguje depozyt. Warto jest mieć na uwadze fakt, że gracz maksymalnie można otrzymać 1000 PLN.

polski bukmacher betfan
Legalny bukmacher Betfan – kod promocyjny na darmowy bonus

Aplikacja bukmachera Totolotek z Bonusem

Warto jest wiedzieć, że gracz, który zainstaluje na swoim urządzeniu aplikację mobilną i dokona przez nią pierwszej wpłaty może liczyć na bonus równowartości depozytu.

Gracz maksymalnie może otrzymać maksymalnie 49 PLN.

Jaki jest kod promocyjny u bukmachera Totolotek?

Obecnie bukmacher Totolotek nie posiada aktualnego kodu bonusowego. Jeśli takowy się pojawi opublikuje go na naszej stronie.

Nieco inaczej sytuacja wygląda u bukmachera STS. Bowiem wystarczy, że gracz wpisze w formularzu rejestracyjnym kod promocyjny „BETONLINE” a w zamian bukmacher STS przyzna darmowe środki w wysokości 29 PLN i to bez dokonania żadnej wpłaty!


Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułDarmowy freebet 50 PLN od eTOTO na NBA i NHL.
Następny artykułLvBet bonusy za darmo dla graczy za aktywność
Legalne zakłady bukmacherskie online oferują darmowe promocje i bonusy dla swoich graczy, Freebety, darmowe zakłady i bonusy bez depozytu. Kod promocyjny do bukmacherów to: BETONLINE