Bukmacher STS oferuje graczom specjalną ofertę promocyjną „Akcja rankingowa. Obstawiaj i wygraj podwójnie”. Polega ona na obstawianiu sportów wirtualnych i Betgames, a w zamian użytkownicy będą zdobyć punkty i tym samym walczyć o zwycięstwo. Jest na pewno o co walczyć, ponieważ pula nagród wynosi 15 000 PLN.

Darmowa gotówka dla najlepszych typerów

Darmowa gotówka dla najlepszych typerów

W związku z tym, że oferty bukmacherów obecnie są bardzo ubogie to bukmacher STS przygotował specjalną ofertę promocyjną każdemu graczowi „Akcja rankingowa. Obstawiaj i wygraj podwójnie”.

Wystarczy w dniach od 8 do 19 kwietnia do godz. 23:59 obstawiać zdarzenia ze sportów wirtualnych lub gier karcianych Betgames, aby zdobyć punkty, które na koniec akcji zostaną wymienione na nagrody.

Użytkownik, który chce wziąć udział w tym konkursie koniecznie musi się do niego zapisać. Dokona tego można jedynie poprzez zalogowanie się na swoje konto na www.STS.pl, a następnie trzeba kliknąć w przycisk „Dołącz”, który znajduje się w zakładce „Akcja rankingowa. Obstawiaj i wygraj podwójnie”.

Jest na pewno o co walczyć, ponieważ pula nagród wynosi 15 000 PLN, a na konto samego zwycięzcy trafi bonus o łącznej wartości 3 000 PLN.

Sporty wirtualne bonus dla graczy.

W ramach tej oferty kwalifikują się wyłącznie kupony zagrane za co najmniej 5 PLN z kursem całkowitym nie mniejszym niż 1.50, na których to mogą znajdować się wyłącznie zdarzenia ze sportów wirtualnych oraz Betgames.

Warto jest nadmienić, że bukmacher STS, jak jedyny posiada w swojej ofercie możliwość legalnej gry w karty i to za prawdziwe pieniądze. Użytkownicy mogą tam grać w pokera online, wojnę lub bakarat.

Poza tym wspomniany operator posiada szeroką ofertę spotkań z sportów wirtualnych, a tam można obstawiać chociażby, piłkę nożną, tenis, koszykówka, wyścigi koni oraz psów.

Nagrody trafią do stu graczy, którzy uzbierają najwięcej punktów:

  • za kupony przegrane – stawka x 0,88
  • za kupony wygrane – stawka x kurs x 0,88

Jest na pewno o co walczyć, ponieważ na konto samego zwycięscy trafi bonus o wartości 3 000 PLN. Łączna pula nagród wynosi 15 000 PLN:

PozycjaWysokość bonusu
1 Miejsce3 000 PLN
2 Miejsce2 000 PLN
3 Miejsce1 250 PLN
4-5 Miejsce750 PLN
6-10 Miejsce500 PLN
11-15 Miejsce250 PLN
16-25 Miejsce100 PLN
26-50 Miejsce50 PLN
51 – 100 Miejsce25 PLN

Darmowe środki znajdą się na kontach graczy najpóźniej do dnia 24 kwietnia 2020 r. do godz. 23:59

Bonus bez wpłaty własnej od STS:

Jak dobrze wiadomo wszystkie punkty stacjonarne bukmacherów są obecnie nieczynne. Doprowadziło to wszystko do tego, że gracz, który chce obstawiać mecze może to jedynie zrobić online.

W związku z tym bukmacher STS przygotował specjalną ofertę promocyjną każdemu graczowi już na sam początek, gdzie to można otrzymać następujący pakiet startowy:

  • bonus w kwocie 29 PLN bez wpłaty własnej
  • premia za pierwszy depozyt do 1200 PLN

Gracz na te wyżej wymienione bonusy będzie mógł liczyć wyłącznie, wtedy gdy wpisze specjalne hasło promocyjne –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Trzeba mieć na uwadze, że jest to jedyny moment, aby to zrobić.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBetclic daje 50 PLN na esport! Ze specjalnym kodem promocyjnym.
Następny artykułDarmowy bonus dla graczy za obstawienie meczy u bukmachera Fortuna.
Legalne zakłady bukmacherskie online oferują darmowe promocje i bonusy dla swoich graczy, Freebety, darmowe zakłady i bonusy bez depozytu. Kod promocyjny do bukmacherów to: BETONLINE