Zastanawiasz się, czy legalnie można grać bez podatku u bukmacherów w Polsce? To już ci odpowiadamy, że tak. Bukmacher eFortuna w swojej ofercie ma akcję „Happy Hours”, w której to gracze mogą wygrywać więcej o 14%.

Happy Hours na dzisiaj

Happy Hours na dzisiaj

Na przestrzeni ostatnich tygodni legalny bukmacher eFortuna zmienił zasady promocji „Happy Hours”. Obecnie ta akcja dostępna jest wszystkim graczom przez cały dzień i noc w dodatku bez stawki minimalnej.

Jeśli jesteś zainteresowany tą ofertą to warto jest wiedzieć, że nie trzeba do niej w żadnym wypadku się zapisywać. Wystarczy wejść na stronę www.eFortuna.pl i dodać do zakłady bonus kursowy „Happy Hours”.

Kupony bez podatku u legalnego bukmachera eFortuna

Warto jest mieć na uwadze, że w ramach oferty promocyjnej „Happy Hours” nie ma żadnych limitów odnoście ilości kuponów. Każdy gracz ma prawo zagrać dowolną ilość zakładów.

W ramach tej oferty promocyjnej kwalifikują się zakłady AKO, ale i również MAXIKOMBI zawarte poprzez stronę internetową bukmachera eFortuna lub aplikację mobilną.

Nie da się ukryć, że dobrą wiadomością jest to, że gracz sam wybiera, jakie zdarzenia znajdą się na zakładzie, ponieważ mogą one pochodzić z dowolnej dyscypliny, jaką bukmacher eFortuna posiada w swojej ofercie.

Jednak trzeba mieć na uwadze, że na kuponie muszą znajdować się minimum trzy zdarzenia, a kurs każdego z nich nie może być mniejszy niż 1.30. Pamiętać trzeba również tym, że wszystkie typy muszą być z oferty przedmeczowej.

Jeśli zagrany przez gracza zakład okazał się wygrany to super, ponieważ wygrana zostanie automatycznie zwiększona o 14%.

Bonus bez depozytu u bukmachera eFortuna

Nie można zapominać, że legalny bukmacher Fortuna online oferuje wszystkim użytkownikom specjalny bonus powitalny. Już na start gracz może otrzymać 20 PLN i to bez dokonywania depozytu.

Po dokonaniu pierwszej swojej wpłaty na jego konto trafi premia równowartości dokonanego depozytu, gdzie to maksymalnie można otrzymać nawet 1000 PLN. Poza tym pierwszy zakład bez objęty Cashbackiem, czyli zakładem bez ryzyka, aż do 115 PLN.

Powyższe bonusy będą aktywne wszystkim użytkownikom wyłącznie w momencie, gdy gracz wpisze specjalne hasło promocyjne –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Nadmienić jest warto, że jest to jedyna możliwość, aby to zrobić.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonus na Premier League dla typerów u bukmachera STS
Następny artykułBetgames, czyli leglane gry karciane w STS. Extra bonus dla graczy
Legalne zakłady bukmacherskie online oferują darmowe promocje i bonusy dla swoich graczy, Freebety, darmowe zakłady i bonusy bez depozytu. Kod promocyjny do bukmacherów to: BETONLINE