We wtorek 2 lipca rusza najbardziej ciekawa impreza w sporcie w wakacje, tj. ESL One Cologne w CS:GO. W związku z tą imprezą bukmacher LvBet oferuje swoich graczom większe wygrane o 14%.

Bukmacher LvBet zwiększa wygrane o 14% na e-sport

Bukmacher LvBet zwiększa wygrane o 14% na e-sport

Udział w tej akcji może wziąć każdy typer, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera LvBet, a poza tym wcześniej dokonał co najmniej jednej wpłaty.

Promocja dostępna jest dla graczy w dniach trwania ESL One Cologne w CS:GO, czyli od 2 do 7 lipca.

Swojego udziału w tej akcji nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani tym bardziej się zapisywać. Warunek podstawowy tej akcji jest to zagranie kuponu, na którym będą znajdować się jedynie zdarzenia z turnieju ESL One Cologne w CS:GO.

bonus za rejestrację bez wpłaty

Należy jednak pamiętać, że kupon musi zostać zagrany z aplikacji mobilnej bukmacher LvBet.Jeżeli jej nie posiadasz to żaden problem. W łatwy sposób możesz ją pobrać ze strony bukmachera, a następnie ją zainstalować. Ten proces nie zajmie Ci zbyt dużo czasu, a poza tym w żadnym wypadku nie jest skomplikowany.

Na kupnie promocyjnym muszą znaleźć się zakłady przedmeczowe, zakłady na żywo, kupony pojedyncze, kupony kombi.

Stawka z jaki musi zostać zagrany kupon jest dowolna. Jednak należy pamiętać, że kupony zawarte za środki promocyjne jest wykluczone z tej akcji.

Darmowy bonus na zakłady bukmacherskie

Jeżeli nie posiadasz konta u bukmachera LvBet to warto jest je założyć. Już na start bukmacher LvBet przyznaje darmowy bonus i to bez dokonania depozytu w kwocie 20 PLN.

Otrzymane środki są do wykorzystania na zakłady bukmacherskie


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułZwrot 100% stawki za przegrany kupon u legalnego bukmachera Forbet
Następny artykułBukmacher Forbet mniejsza przegrane u bukmacher – 7 lipca
Legalne zakłady bukmacherskie online oferują darmowe promocje i bonusy dla swoich graczy, Freebety, darmowe zakłady i bonusy bez depozytu. Kod promocyjny do bukmacherów to: BETONLINE