Przed nami arcyciekawa walka o pas Mistrza Światra WBO, gdzie walkę stoczą Sułęcki z Andrade. Z okazji tego wydarzenia bukmacher Forbet oferuje swoich graczyzakład bez ryzyka. O ile Polak nie wygra pojedynku.

Zwrot stawki za przegrany kupon Sułęcki vs Andrade u bukmachera Forbet

Zwrot stawki za przegrany kupon Sułęcki vs Andrade u bukmachera Forbet

Każdy gracz, który posiada konto u bukmachera Forbet, a poza tym wcześniej dokonał minimum jednego depozytu może wziąć udział w tej akcji.

Promocja natywna jest do soboty, 29 czerwca do godz. 23:55, a swojego udziału w tej akcji nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani też się zapisywać.

Warunek podstawowy tej promocji jest to zagranie kuponu pojedynczego, na którym będzie znajdować się jedynie typ na zwycięstwo Polaka z Andrade. Typ musi pochodzić z oferty przedmeczowej.

Stawka za jaki musi zostać zagrany kupon musi wynosić dokładnie 199 PLN lub 299 PLN. Należy jednak pamiętać, ze kupony zagrane za środki bonusowe są wykluczone z tej akcji.

bonus za rejestrację bez wpłaty

Operator dokona zwrotu stawki jedynie pod warunkiem, że Polak nie wygra swojej walki.

Zwrot trafi na konto gracza do 1 lipca do godz. 16:00.

Bonus na start 2019

Warto jest pamiętać, że bukmacher Forbet przyzna bonus do 2000 PLN dla graczy za dokonanie trzech pierwszych wpłat:

  • pierwszy depozyt 100% od wpłaty – maksymalny bonus 1000 PLN
  • drugi depozyt 75% od wpłaty – maksymalny bonus 500 PLN
  • trzeci depozyt 50% od wpłaty – maksymalny bonus 500 PLN

Dodatkowo osoba, która podczas procesu rejestracyjnego wpisze kod promocyjny BETONLINE otrzyma w gratisie dodatkowe 50 PLN.


Bukmacher Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonus nawet 230 PLN u legalnego bukmachera TOTALBet
Następny artykułZakłady bez podatku na ESL One Cologne w CS:GO u bukmachera LvBet
Legalne zakłady bukmacherskie online oferują darmowe promocje i bonusy dla swoich graczy, Freebety, darmowe zakłady i bonusy bez depozytu. Kod promocyjny do bukmacherów to: BETONLINE