Bukmacher TOTALBet zmniejsza przegrane na kupony ze sportów wirtualnych. Do 17 czerwca każdego dnia dokonuje zwrotu 100% stawki za pierwszy przegrany kupon każdego dnia!

Bukmacher codziennie zwraca stawkę za przegrany kupon

Bukmacher codziennie zwraca stawkę za przegrany kupon

Każdy gracz, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera TOTALBet może skorzystać z tej akcji.

Promocja aktywna jest dla graczy do 17 czerwca do godz. 23:59.

Chcąc wziąć udział w promocji nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani też się zapisywać. Warunkiem podstawowym jest zagranie kuponu pojedynczego bądź wielozdarzeniowego, na którym będą znajdować się jedynie zdarzenia ze sportów wirtualnych z oferty przedmeczowej tego operatora.

Stawka za jaką musi zostać zawarty kupon musi wynieść dokładnie 40 PLN. Lecz z promocji są wykluczone wszystkie kupony zagrane za środki bonusowe.

Darmowy bonus za rejestrację bez depozytu u bukmachera TOTOLOTEK

Warto jest pamiętać, że bukmacher dokonuje zwrotu 100% stawki codziennie jedynie za pierwszy przegrany kupon, który spełnia powyższe warugi promocji.

Bukmacher TOTALBet dokona zwrotu stawki w formie środków bonusowych do 48 godzin od momentu rozliczenia kuponu.

Darmowy bonus za rejestrację bez depozytu

Bukmacher TOTALBet oferuje dla swoich graczy darmowy bonus za rejestrację i to bez dokonania żadnego depozytu.

Chcąc otrzymać bonus wystarczy założyć nowe konto, a także przejść poprawnie proces weryfikacji danych, a w zamian operator przyzna darmowe środki na grę.


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBukmacher Etoto zmniejsza przegrane na siatkarską Ligę Narodów. Zwrot do 100 PLN
Następny artykułHappy Hours u bukmachera Fortuna na Mistrzostwa Europy U21
Legalne zakłady bukmacherskie online oferują darmowe promocje i bonusy dla swoich graczy, Freebety, darmowe zakłady i bonusy bez depozytu. Kod promocyjny do bukmacherów to: BETONLINE