Bukmacher Forbet zmniejsza przegrane na zmagania z Forbet 4 ligi. Operator dokona zwrotu stawki pod warunkiem, że zawarty kupon zostanie rozliczony jako przegrany.

Promocja u legalnego bukmachera na Forbet IV Ligę

Promocja u legalnego bukmachera na Forbet IV Ligę

Udział w tej akcji może wziąć każdy typer, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera Forbet, a także wcześniej dokonał minimum jednej wpłąty.

Promocja obowiązuje podczas każdej kolejki Forbet 4 ligi grupy warmińsko – mazurskiej.

W promocji biorą udział jedynie kupony, które mają dokładnie cztery zdarzenia, a wszystkie pochodzą z zmagań Forbet 4 ligi.

Darmowy bonus za rejestrację bez depozytu u bukmachera TOTOLOTEK

Operator dopuszcza zarówno zdarzenia z oferty przedmeczowej jak i live!

Należy jednak pamiętać, że kupony zagrane systemem są wykluczone z tej promocji.

Stawka kuponu musi wynieść dokładnie 39 PLN. Jednak te kupony, które zostaną zagrane za środki bonusowe są wykluczone z tej akcji.

Typer, który dokona zawarcia kuponu i spełnia on powyższe warunki promocji, a zostanie rozliczony jako przegrany to operator dokona zwrotu mu stawki.

Trzeba jednak pamiętać, że w promocji bierze udział jedynie pierwszy kupon, który spełnia powyższe warunki.

Otrzymane środki trafią na konto gracza w formie środków bonusowych. Będzie można je wypłacić pod warunkiem dokonania czterokrotnego obrotu po kursie nie mniejszym niż 2.00.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5/5 - (1 vote)
Poprzedni artykułDarmowy bonus 40 PLN od bukmachera STS
Następny artykułBukmacher Etoto zmniejsza przegrane na siatkarską Ligę Narodów. Zwrot do 100 PLN
Legalne zakłady bukmacherskie online oferują darmowe promocje i bonusy dla swoich graczy, Freebety, darmowe zakłady i bonusy bez depozytu. Kod promocyjny do bukmacherów to: BETONLINE