Bukmacher Forbet zmniejsza przegrane na zmagania z Forbet 4 ligi. Operator dokona zwrotu stawki pod warunkiem, że zawarty kupon zostanie rozliczony jako przegrany.

Promocja u legalnego bukmachera na Forbet IV Ligę

Promocja u legalnego bukmachera na Forbet IV Ligę

Udział w tej akcji może wziąć każdy typer, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera Forbet, a także wcześniej dokonał minimum jednej wpłąty.

Promocja obowiązuje podczas każdej kolejki Forbet 4 ligi grupy warmińsko – mazurskiej.

W promocji biorą udział jedynie kupony, które mają dokładnie cztery zdarzenia, a wszystkie pochodzą z zmagań Forbet 4 ligi.

Darmowy bonus za rejestrację bez depozytu u bukmachera TOTOLOTEK

Operator dopuszcza zarówno zdarzenia z oferty przedmeczowej jak i live!

Należy jednak pamiętać, że kupony zagrane systemem są wykluczone z tej promocji.

Stawka kuponu musi wynieść dokładnie 39 PLN. Jednak te kupony, które zostaną zagrane za środki bonusowe są wykluczone z tej akcji.

Typer, który dokona zawarcia kuponu i spełnia on powyższe warunki promocji, a zostanie rozliczony jako przegrany to operator dokona zwrotu mu stawki.

Trzeba jednak pamiętać, że w promocji bierze udział jedynie pierwszy kupon, który spełnia powyższe warunki.

Otrzymane środki trafią na konto gracza w formie środków bonusowych. Będzie można je wypłacić pod warunkiem dokonania czterokrotnego obrotu po kursie nie mniejszym niż 2.00.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułDarmowy bonus 40 PLN od bukmachera STS
Następny artykułBukmacher Etoto zmniejsza przegrane na siatkarską Ligę Narodów. Zwrot do 100 PLN
Legalne zakłady bukmacherskie online oferują darmowe promocje i bonusy dla swoich graczy, Freebety, darmowe zakłady i bonusy bez depozytu. Kod promocyjny do bukmacherów to: BETONLINE